DAFNE AURAHASU

Nazywam się Dafne Aurahasu i od ponad 10 lat zajmuję się pracą z Przebudzeniem Wewnętrznym.

Posiadam tytuł Magistra Psychologii, jestem certyfikowaną nauczycielką Jogi (200hr Kundalini, 500hr Multistyle akredytowane przez Yoga Alliance oraz 100hr Yin&Aerial) oraz terapeutką SPA&Wellness. Ponadto uczestniczyłam w licznych szkoleniach i warsztatach rozwojowych.

Jestem bardzo wdzięczna moim Nauczycielom i Nauczycielkom, którzy pomogli mi otworzyć moje serce i wcielać Prawdę, m.in. Matt Kahn, Mooji, Arjuna&Chameli Ardagh, John Grey, Hyatt Park, Yogi Bhajan, Redtail Hawk i inni.

Poświęciłam moje życie służbie i od ponad 10 lat pracuję z urzeczywistnianiem i uwalnianiem potencjałów ludzi. Pasjonuje mnie życie pełnią życia i dzielenie się pozytywnymi wibracjami z innymi. Pracuję zarówno grupowo, jak i indywidualnie. Moja praca jest dla mnie pasją i powołaniem.

Stworzyłam Yoga of Love – autorską metodę integrującą różne techniki pracy z ciałem, emocjami i świadomością. Jej celem jest jak najbardziej holistyczny i kompleksowy sposób budzenia, wydobywanie i poszerzania potencjału ludzi, z którymi pracuję.

Przeprowadziłam setki warsztatów i sesji jogi dla ponad 1500 osób w Polsce i poza jej granicami.  Uczyłam w Japonii, Indonezji (na Bali), Indiach, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Chorwacji, Turcji i Czechach. Pracę w systemie 1-na-1 liczę w setkach. Moje doświadczenie pokazało mi, że nie ma jednej, uniwersalnej metody, która może być zastosowana u każdego człowieka. Dlatego też wykorzystuję różne narzędzia i wglądy by poddać się miłości i asystować przy poszerzaniu świadomości moich Podopiecznych.

Dzielę się na Youtube, Warsztatach oraz zajęciach Yoga of Love. Wszystkie aktualności zamieszczam na Facebooku oraz Instagramie. Zapraszam do śledzenia i uczestniczenia we wspaniałym Procesie Odkrywania Siebie.

with love <3