Nazywam się

Dafne Aurahasu

i zajmuję się pracą z przebudzeniem wewnętrzynym

kliknij w ikonkę po więcej

MOŻLIWOŚĆ PRACY ZE MNĄ

Konsultacje Indywidualne

Wsparcie psychologiczno-energetyczne pomagające polepszyć jakość życia oraz czytanie tarota.

Autorskie Warsztaty

Moje warsztaty tematyczne wykorzystują szerokie spektrum narzędzi.

Jogowe Wyjazdy

Wyjątkowe wyjazdy w unikatowe miejsca z jogą i medytacją w naturze.

Praktyka Online

Zapraszam do wspólnej praktyki z dowolnego miejsca na świecie.

Konsultacje indywidualne

Forma wsparcia psychologiczno-energetycznego pomagająca polepszyć jakość życia.

Wrażliwość ENErgetyczna

W tej pracy wykorzystuję wrażliwość energetyczną umożliwiającą wgląd do przestrzeni serca oraz możliwość jej transformacji, co z kolei pomaga zwłaszcza osobom doświadczającym kryzysów życiowych, strat czy problemów w relacjach.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Konsultacje powadzę zarówno stacjonarnie jak i online, i w zależności od ustaleń – jednorazowo lub w formie regularnego wsparcia.

Różnorodne narzędzia

Terapie energetyczne wspieram rozmaitymi narzędziami i technikami pracy ze podświadomością : tarot, karty aniołów, dwupunkt, praca w polu biomorficznym, theta, dobór indywidualnych medytacji i mantr.

Czas trwania konsultacji: 60 minut

Online: 350 PLN // 80 EUR
Stacjonarnie: 450 PLN // 100 EUR
PRAKTYKA ONLINE

KURS MEDYTACYJNY

w formie 12 medytacji w rytmie księżyca. Program został stworzony z myślą o wszystkich, którzy chcą się rozwijać i świadomie pracować z energią, emocjami oraz umysłem.

Zapisz się

MoonHeart

MoonHeart to pierwszy na świecie Program Medytacyjny zsynchronizowany z rytmem księżyca: 12 medytacji obejmujących różne aspekty życia.

12 medytacji w rytmie księżyca

MoonHeart Meditation proponuje nowoczesne, przetłumaczone na zachodni język, podejście do medytacji oraz pracy z emocjami. Integruje pradawną wiedzę wschodu ze współczesną psychologią, co skutkuje przystępną formą do głębokiej pracy z umysłem.

połączone z pracą w polu biomorficznym

Warsztaty

Moje warsztaty tematyczne wykorzystują szerokie spektrum narzędzi: jogę jako zestaw asan, medytację oraz grupową pracę w polu biomorficznym.

TEMAT

Temat warsztatów zawsze wyznacza obszary, którymi będziemy się zajmować i w efekcie – gdzie chcemy zaprowadzić harmonię. Poruszamy różne płaszczyzny życia uwalniając je z blokad.

PRACA

Praca w kręgu grupy pozwala na przepracowanie tych aspektów energetycznych, których nie da się lub które sprawiają nam problemy w indywidualnej praktyce czy podczas konsultacji.

POLE ENERGETYCZNE

W ramach warsztatów każdy z uczestników zajęć ma szansę skorzystania z możliwości ustawienia swojego pola energetycznego we współpracy z innymi uczniami.

WYJAZDY Z JOGĄ

Wyjazdy jogowe połączone z medytacją w naturze.

Wyjazd ze mną to nie tylko praktyka wykonywana o wschodzie, w południe i przed zachodem słońca, ale również holistyczna medytacja oraz czas nakierowany na skupienie rozproszonej energii do wewnątrz.

Czas trwania wyjazdu jogowego: 3-5 dni

W LICZBACH

1400 +
LUDZI
70 +
WARSZTATÓW
7
KRAJÓW