energetyczne zapisy

Kronika Akaszy

Kroniki Akaszy to energetyczne zapisy zawierające każdą myśl, doświadczenie, emocje i interakcje, jakie kiedykolwiek miała Twoja Dusza. Są niesamowitym narzędziem, które może pomóc Ci zrozumieć i połączyć się z tym, co dzieje się w Twoim życiu, jak twoje przeszłe doświadczenia i przekonania wpływają na twoje życie i co możesz zacząć zmieniać, odblokowywać i uzdrawiać, aby iść do przodu.

wszystko dzieje się po coś

Czy wiesz, dlaczego tu jesteś?

Jeżeli:

trafiłeś we właściwe miejsce 🙂

Co zrobi dla Ciebie odczyt zapisów Akaszy?

Jak to wygląda?
Przed sesją polecam spisanie wszelkich pytań, obaw dotyczących rzeczy pojawiających się w Twoim życiu lub obszarów, w których chcesz uzyskać wgląd i jasność. Lub dla naprawdę potężnego doświadczenia, możemy otworzyć twoje rekordy i pozwolić, aby to, co jest dla ciebie najważniejsze, ujawniło się teraz.
w zależności od tego, w jaki sposób chcesz i możesz pracować

Jest kilka możliwości odczytu

Odczyt Osobisty

to około 60-minutowa sesja na Zoom, która jest nagrywana. Tak, żebyś mogła/mógł wrócić do informacji z Akaszy w każdej chwili. Koszt: 700 zł

Pakiet 3 odczytów osobistych

dedykowany osobom, które chcą przejść duchowy proces wzrostu i rozwiązywania głębszych kwestii karmicznych. Sesje do wykorzystania w ciągu 5 miesięcy od pierwszej sesji. Koszt: 1500 zł

Akashic Blossom Coaching

dedykowany holistyczny program coachingowy z energetycznym uzdrawianiem i uczeniem się pracy z własnym potencjałem energetycznym.

Odczyt Pisemny

to pisemna forma/raport, który przygotowuję dla Ciebie w przeciągu kilku dni od złożenia zamówienia. Zawieram w niej odpowiedzi na wszystkie pytania, które przesyłasz mi przed sesją. Koszt: 1200 zł.

Czego możesz się spodziewać po sesji?

Każdy wgląd w przestrzeń Twojej duszy jest jednoznaczny z nawiązaniem głębszej więzi z samym sobą – ze swoimi pragnieniami i marzeniami.
Głębsza więź ze sobą to również duża zmiana stanu świadomości, za którą podążają zmiany w życiu. To Nowy Kierunek, który sprzyja odzyskiwaniu kreatywności, harmonii i spokoju wewnętrznego.

Serdecznie zapraszam do wspólnej podróży ku wolności.