DAFNE AURAHASU

Nazywam się Dafne Aurahasu i od ponad 10 lat zajmuję się pracą z Przebudzeniem Wewnętrznym.

Posiadam tytuł Magistra Psychologii, jestem certyfikowaną nauczycielką Jogi (200hr Kundalini, 500hr Multistyle akredytowane przez Yoga Alliance oraz 100hr Yin&Aerial) oraz terapeutką SPA&Wellness. Ponadto uczestniczyłam w licznych szkoleniach i warsztatach rozwojowych.

 • W 2009 roku rozpoczęłam pracę z Yage, dietowałam u rdzennych szamanów (z Kolumbii oraz Ameryki Północnej), gdzie uczyłam się metod Holistycznego Uzdrawiania i pracy ze Świętymi Roślinami Mocy.
 • Na początku 2010 roku zaczęła się moja przygoda z jogą. Moim pierwszym spotkaniem była metoda Iyengara, która do tej pory jest jedną z moich ulubionych form. Przeszłam przez Vinyasę, by w końcu spotkać się z mocą Kundalini Jogi. Kundalini okazała się być jedną z najpotężniejszych narzędzi transformacyjnych w moim życiu.
 • W 2011 roku ukończyłam 10-dniową, intensywną Vipassanę, która pogłębiła moje doświadczenie praktyki jogi, a także Mindfulness.
 • W 2013 roku przeszłam przez Prowadzony Proces Wyzwalający, który pomógł mi przejrzeć przez iluzję Odzielnego Ja.
 • W 2014 roku ukończyłam Kurs Nauczycielski Kundalini Jogi, akredytowany przez International School od Kundalini Yoga. W tym samym roku ukończyłam kurs pracy na Matrycy Energetycznej (Dwupunkt).
 • W 2015 roku uzyskałam tytuł mgr Psychologii (specjalizacja Psychologia Kliniczna i Zdrowia) na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym w Warszawie.
 • W 2016 roku poszerzyłam swoje umiejętności o pracę w systemie ThetaHealing i OnenessHealing.
 • W 2017 roku ukończyłam Akredytowany kurs Masaży Orientalnych i Ajurwedyjskich, otrzymując tytuł Terapeuty SPA&Wellness.
 • W 2018 roku poszerzyłam swoją jogową edukację w Kashish Yoga w Indiach (200 Hr Multistyle Yoga Teacher Training), poszerzając swoje umiejętności nauczycielskie o Hatha, Vinyasa, Ashtanga i Aerial Yogę.
 • W tym samym roku, w gronie 50 nauczycieli jogi z całego świata, zostałam jednym z Ambasadorów Jogi (Yoga Ambassador) z ramienia Ministerstwa Jogi i Ajurwedy (Ministry of AYUSH) w Indiach.
 • W 2019 roku zrobiłam kolejne stopnie kursów nauczycielskich jogi (300hr Multistyle Yoga Teacher Training akredytowany przez Yoga Alliance) w Vinyasa Yoga Academy w Rishikesh oraz (100hr Yin&Aerial Yoga TT) w Kashish Yoga na Goa (Indie). Zdobyłam tym samym uprawnienia i umiejętności do nauczania Hatha, Ashtanga, Yin, Aerial Yogi, Terapii Jogą i Dźwiękiem.

Jestem bardzo wdzięczna moim Nauczycielom i Nauczycielkom, którzy pomogli mi otworzyć moje serce i wcielać Prawdę, m.in. Matt Kahn, Mooji, Arjuna&Chameli Ardagh, John Grey, Hyatt Park, Yogi Bhajan, Redtail Hawk i inni.

Poświęciłam moje życie służbie i od ponad 10 lat pracuję z urzeczywistnianiem i uwalnianiem potencjałów ludzi. Pasjonuje mnie życie pełnią życia i dzielenie się pozytywnymi wibracjami z innymi. Pracuję zarówno grupowo, jak i indywidualnie. Moja praca jest dla mnie pasją i powołaniem.

Stworzyłam Yoga of Love – autorską metodę integrującą różne techniki pracy z ciałem, emocjami i świadomością. Jej celem jest jak najbardziej holistyczny i kompleksowy sposób budzenia, wydobywanie i poszerzania potencjału ludzi, z którymi pracuję.

Przeprowadziłam setki warsztatów i sesji jogi dla ponad 1500 osób w Polsce i poza jej granicami.  Uczyłam w Japonii, Indonezji (na Bali), Indiach, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Chorwacji, Turcji i Czechach. Pracę w systemie 1-na-1 liczę w setkach. Moje doświadczenie pokazało mi, że nie ma jednej, uniwersalnej metody, która może być zastosowana u każdego człowieka. Dlatego też wykorzystuję różne narzędzia i wglądy by poddać się miłości i asystować przy poszerzaniu świadomości moich Podopiecznych.

Dzielę się na Youtube, Warsztatach oraz zajęciach Yoga of Love. Wszystkie aktualności zamieszczam na Facebooku oraz Instagramie. Zapraszam do śledzenia i uczestniczenia we wspaniałym Procesie Odkrywania Siebie.

with love <3